O nas


Zajmujemy się szeroko pojętą elektroniką montażową. Swoją ofertę przedstawiamy jako sprzedaż, montaż oraz serwis urządzeń elektronicznych typu automatyka do bram, domofony, telewizja satelitarna. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową jak i również dowóz do klienta wraz z montażem.

Współpracujemy z firmami będącymi na rynku Polskim i Światowym od wielu lat. Są to firmy CAME, NICE, FAAC, URMET. Proponowane urządzenia charakteryzują się najwyższą jakością i niezawodnością działania, prostotą w obsłudze.

Wśród naszych klientów znajdziecie Państwo potentatów i odbiorców przemysłowych oraz klientów indywidualnych.

Działamy na terenie miejscowości takich jak m.in.:

Poznań, Przeźmierowo, Baranowo, Lusowo, Kiekrz, Sady, Batorowo, Swadzim, Zakrzewo, Dąbrowa,
Dąbrówka, Wysogotowo, Skórzewo, Plewiska, Palędzie, Dopiewo, Dopiewiec, Gołuski, Głuchowo, Komorniki, Konarzewo, Chomecice, Szreniawa, Wiry, Łęczyca, Czapury, Luboń, Daszewice, Puszczykowo, Mosina, Rogalinek, Rogalin, Mieczewo, Kórnik, Komorniki, Borówiec, Skrzynki, Dziećmierowo, Zimin, Krerowo, Środa Wielkopolska, Czerwonak, Gruszczyn, Kicin, Kobylnica, Kostrzyn, Koziegłowy, Swarzędz, Łowęcin, Siekierki, Gowarzewo, Kleszczewo, Tulce, Zalasewo, Garby,  i w Wielu innych miejscowościach terenu poznańskiego i okolic...

CopyRight (C) 2010-2013 AnMont.pl
Powered by MaroNET.pl

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości